O Firmie

Firma Handlowo-Usługowa „MaGrit” działa na rynku chłodnictwa i klimatyzacji od 1991 roku. Przez tak długi czas działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w branży, realizując wiele zleceń, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować wysoką jakość produktów i świadczonych usług.
Jesteśmy firmą zajmującą się montażem, naprawą, serwisem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i gastronomicznych. Montujemy nowe układy i instalacje chłodnicze, jak również modernizujemy już istniejące urządzenia.
Zajmujemy się również pełną obsługą techniczną obiektów. Zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis urządzeń i instalacji oraz dystrybucję części zamiennych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Proponujemy utrzymanie techniczne obiektów takich jak: hurtownie, sklepy, bary, kawiarnie, drukarnie itp.

Wśród firm, z którymi ściśle współpracujemy, znajdują się czołowi importerzy i dystrybutorzy, prowadzący zaopatrzenie oraz realizujący usługi w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji.